Szczegóły - Centrum e-Zdrowia

Akademia CSIOZ w lutym i marcu w 19 miastach

Luty i marzec to kolejne dwa miesiące bardzo aktywnych działań Akademii CSIOZ. Z naszymi bezpłatnymi szkoleniami pojawimy się w 19 miastach siedmiu województw!

Chcemy dotrzeć  do wszystkich pracowników publicznych podmiotów medycznych, którzy zainteresowani są bliższym poznaniem funkcjonowania i obsługi e-recepty, e-skierowania, Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM) i Internetowego Konta Pacjenta (IKP).

Rozwijamy swój program. To również efekt naszych spotkań z uczestnikami dotychczasowych szkoleń. Dzielimy się wiedzą, ale też wsłuchujemy w ich opinie i sugestie. Pracujemy nad rozwojem naszej oferty.

Zapraszamy do zapisywania się na szkolenia w kolejnych terminach.

Akademia CSIOZ to inicjatywa, której głównym celem jest wsparcie personelu medycznego w zdobywaniu nowych umiejętności związanych z cyfryzacją ochrony zdrowia.

W ramach projektu, dla pracowników publicznych podmiotów leczniczych wykonujących podstawową opiekę zdrowotną zaplanowano m. in. 330 szkoleń z realizowanych i wdrażanych rozwiązań e-zdrowia: e-recepty, e-skierowania, EDM i IKP.

Galeria zdjęć

Infografika z mapą Polski i zaznaczonymi miejscowościami (dostępne w linku powyżej). Tagi: e-recepta, e-skierowanie, EDM, IKP. Na dole loga programu UE.

Aktualności

Szukasz starszych aktualności, przejdź do ARCHIWUM