Szczegóły - Centrum e-Zdrowia

CSIOZ nagrodzone podczas gali Digital Excellence Awards

Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia otrzymało wyróżnienie w obszarze Operational Efficiency podczas gali Digital Excellence Awards.

Jury prestiżowej nagrody międzynarodowej społeczności managerów obszaru ICT - CIONET, doceniło nas m.in. za "przeprowadzenie rewolucyjnej zmiany w modelu ochrony zdrowia".

W konkursie CSIOZ zaprezentowało Internetowe Konto Pacjenta, e-receptę oraz zmiany w środowisku projektowym i organizacyjnym, które towarzyszyły realizacji przedstawionych projektów. Grono wysokiej klasy ekspertów i profesjonalistów doceniło wysiłek i przekształcenia wewnątrz CSIOZ, dzięki którym nasza jednostka sukcesywnie zmienia się w podmiot nowoczesny i innowacyjny, będący równorzędnym partnerem dla innych firm z branży IT.

W finale tegorocznego Digital Excellence Awards prócz CSIOZ znalazły się również: EMPIK, GRUPA PZU, KRAJOWY DEPOZYT PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH, MINISTERSTWO FINANSÓW, NEUCA, LUMI by PGE CENTRUM, PKO BANK POLSKI, PKP ENERGETYKA i TOTALIZATOR SPORTOWY.

CIONET to międzynarodowa organizacja zrzeszająca managerów wyższego szczebla zarządzających obszarem ICT. W Polsce tworzy ją ponad 530 członków zarządu i dyrektorów. Digital Excellence to wymiana najlepszych praktyk i innowacji w zakresie cyfryzacji podejmowanych przez przedsiębiorstwa. Konkurs ma na celu podnoszenie świadomości cyfrowej i wyróżnienie liderów transformacji cyfrowej.

Galeria zdjęć

Przedstawiciele CSIOZ przy stoliku podczas gali
Nagroda w postaci szklanego prostopadłościanu z nazwą konkursu i nazwą laureata

Aktualności

Szukasz starszych aktualności, przejdź do ARCHIWUM