Tomasz Jeruzalski | Centrum e-Zdrowia

Przejdź do biuletyn informacji publicznej">

Unia Europejska Flaga Unii Europejskiej

Tomasz Jeruzalski

Dyrektor Jednostki

Manager z ponad 20 letnim doświadczeniem w zarządzaniu dużymi strukturami funkcjonalnymi IT oraz w kierowaniu strategicznymi projektami IT m.in. w spółkach skarbu państwa. Finalista konkursu CIO Roku. Wdrażane przez niego rozwiązania IT uzyskały nagrody: Europrodukt IT, Lider Informatyki, Lider wdrożeń IT, Najlepsza polska usługa, Polska Nagroda Innowacyjności, New@Poland. Pomysłodawca systemu eWUŚ - Elektroniczna Weryfikacja Uprawnień Świadczeniobiorców. W ostatnich latach koordynował projekty medyczne w tym eKonsylium, „Okobus” z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w medycynie. Zasiadał w wielu radach nadzorczych i naukowych.

Uzyskał tytuł doktora broniąc pracę „Systemy informatyczne a efektywność oraz skuteczność procesów administracji publicznej”. Jest współautorem ogólnokrajowych ekspertyz i strategii m.in. „Strategii dojścia do rozwiązań interpretacyjnych z UE w zakresie uwierzytelnienia identyfikacji i usług zaufania”. Autor kilkudziesięciu publikacji z zakresu cyberbezpieczeństwa, cyfryzacji i efektywności wdrażania systemów IT.

zdjęcie Tomasza Jeruzalskiego

Powiązane treści

Tworzymy i rozwijamy unikatowe projekty IT o szerokim zasięgu, kluczowe dla funkcjonowania sektora ochrony zdrowia w Polsce

W Centrum e-Zdrowia tworzymy społeczność skupioną wokół misji, którą jest budowa i rozwój ekosystemu e-zdrowia w Polsce

Chcesz wiedzieć, co ciekawego dzieje się w Centrum e-Zdrowia? Wejdź i przeczytaj aktualności dotyczące naszej firmy