Dołącz do nas | Centrum e-Zdrowia

Przejdź do biuletyn informacji publicznej">

Unia Europejska Flaga Unii Europejskiej

zdjęcie przedstawia kobietę, siedzącą przy stole

Więcej niż praca

Dostarczamy innowacyjne rozwiązania teleinformatyczne dla systemu ochrony zdrowia w Polsce. Dzięki nam, dbanie o zdrowie jest łatwe i wygodne

Dołącz do nas

W Centrum e-Zdrowia stawiamy na współpracę - jesteśmy jednym zespołem, skupionym wokół misji budowania ekosystemu e-zdrowia w Polsce. W pracy kierujemy się zasadą: "słuchaj i zmieniaj" - komunikujemy się tak, by być zrozumianymi, jednocześnie wsłuchujemy się w potrzeby innych. Dbamy, by nasze rozwiązania IT były dostępne dla każdego bez wyjątku. 

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści i eksperci z różnych dziedzin IT, od architektów, przez programistów, testerów, analityków, UX designerów, scrum masterów, aż po fachowców od cyberbezpieczeństwa. Zatrudniamy też ekspertów od komunikacji, prawa, finansów oraz HR. W pracy staramy się działać zgodnie z zasadami well-beingu. Szanujemy czas wolny naszych pracowników, dlatego pozostawiamy im wybór, w jakim trybie chcieliby pracować. Branża IT nie stoi w miejscu - podobnie my, dlatego stale się rozwijamy, a naszym pracownikom oferujemy dostęp do bogatej oferty szkoleń i kursów.

praca w nowoczesnej firmie informatycznej

możliwość pracy zdalnej

umowa o pracę I stabilne warunki pracy

dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. ,,trzynastka"

czas wolny na badania profilaktyczne

rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji

dofinansowanie wypoczynku dla dzieci

bardzo dobra atmosfera w pracy

otoczenie profesjonalnego zespołu

premie uznaniowe dla najlepszych

dofinansowanie szkoleń i kursów

Kafeteria MyBenefit

Poznaj nasz zespół

Zdjęcie Piotra Rybickiego

Piotr Rybicki

Ekspert ds. zarządzania ryzykiem
i zgodnością

Analiza ryzyka z uwzględnieniem bezpieczeństwa informacji jest szczególnie istotna przy tak szerokim zakresie i wielkości danych, jakie gromadzą i przetwarzają nasze systemy. To duże wyzwanie zawodowe, ale i ogromna satysfakcja z pracy, w której standardy cyberbezpieczeństwa są na najwyższym poziomie, a analiza ryzyk związanych z wdrażanymi rozwiązaniami – kluczowa dla projektów. To szczególnie istotne przy wdrażaniu kluczowych, cyfrowych rozwiązań dla ochrony zdrowia.

Zdjęcie Karol Kos

Karol Kos

Developer frontend

W CeZ pracuję już kilka lat, a nadal każdy nowy projekt jest dla mnie kolejnym, ciekawym wyzwaniem. To właśnie możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia przy realizacji unikalnych w skali kraju rozwiązań, to jest to, co mnie motywuje najbardziej. Do tego pracuję w super zespole i świetnej atmosferze.

Zdjęcie Maria Mierzejewska-Sołodki

Maria Mierzejewska-Sołodki

Analityk biznesowy

Dlaczego Centrum e-Zdrowia? Bo nowoczesne systemy i digitalizacja w służbie zdrowia są niezwykle istotne - to coś więcej niż tylko satysfakcja użytkowników, to kwestia zdrowia i życia pacjentów. W CeZ misję łączę z pasją, jaką jest praca projektowa. Tworzenie nowych rozwiązań, które przyśpieszają i ułatwiają codzienną pracę z interesariuszami, czy pozwalają im samodzielnie załatwiać szereg spraw dzięki aplikacjom samoobsługowym, dają mi ogromną satysfakcję. Czuję też, że robię coś dobrego dla każdego z nas.

Nasi rekruterzy

Zdjęcie rekrutera kobieta w długich włosach

Ania

Rekrutacją w CeZ zajmuję się od 2019 roku. Na co dzień analizuję kompetencje kandydatów oraz prowadzę rozmowy kwalifikacyjne. Jestem pierwszą osobą, która dzwoni do kandydata i przekazuje mu dobre wiadomości. W pracy w CeZ najważniejsze jest dla mnie to, że stale spotykam się z różnymi osobami. Jestem osobą bardzo szczegółową, analizując CV, potrafię spojrzeć na potencjalnego pracownika także z innej, szerszej perspektywy. Wiem, że nie zawsze pierwsze wrażenie czy informacje zawarte w życiorysie mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. Dla mnie kluczem do sukcesu w pracy jest zdolność do budowania dobrej relacji z drugim człowiekiem, a co za tym idzie - podtrzymywania jej w czasie.

Zdjęcie rekrutera kobieta w długich włosach

Patrycja

Specjalizuję się w rekrutacji IT już od ponad 5 lat, z czego od roku rekrutuję specjalistów do Centrum e-Zdrowia. CeZ wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pracowników, obecnych i przyszłych, oferując coraz więcej nowoczesnych benefitów. Ważnym aspektem, na który zwraca uwagę duża część kandydatów, są ciekawe projekty, aplikacje i systemy, które wytwarzamy. Staram się mieć indywidualne podejście do każdego kandydata i wykonywać swoją pracę tak, aby osoby aplikujące do CeZ czuły się zaopiekowanie na każdym etapie rekrutacji. Chcę, aby kandydaci miło wspominali rekrutację do naszej firmy, niezależnie od jej wyniku i do tego dążę w swojej codziennej pracy.

Kogo szukamy

Rozwijaj z nami swoją karierę zawodową realizując unikalne projekty IT, tworzące ekosystem e-zdrowia. 

Uśmiechnięta kobieta w biurze

Powiązane treści

Dołącz do naszego Zespołu! Już dziś złóż swoją aplikację

Dołącz do programu "Bądź w Centrum e-Zdrowia" i przekonaj się, że szukamy właśnie Ciebie

Niezbędnik, czyli co musisz wiedzieć przed zgłoszeniem się na praktyki