Akademia CeZ | Centrum e-Zdrowia

Przejdź do biuletyn informacji publicznej">

Unia Europejska Flaga Unii Europejskiej

Grupa lekarzy rozmawiająca na korytarzu

O Akademii CeZ

Wspieramy społeczeństwo w rozwoju kompetencji cyfrowych w obszarze zdrowia 

Dowiedz się więcej na akademia.cez.gov.pl

Wdrażane przez nas systemy teleinformatyczne mają przełomowy wpływ na dostępność informacji medycznych, poprawę komfortu pacjentów oraz funkcjonowanie ochrony zdrowia w Polsce. Transformacja cyfrowa jest procesem złożonym i wymaga wsparcia szkoleniowego, ukierunkowanego na budowanie nowych umiejętności zarówno personelu medycznego, jak i wszystkich obywateli. Z myślą o tym wsparciu stworzyliśmy Akademię CeZ. 

Celem Akademii jest podnoszenie poziomu kompetencji oraz wiedzy na temat cyfrowych usług i systemów IT w ochronie zdrowia wśród użytkowników. Nasze szkolenia prowadzimy nie tylko dla podmiotów leczniczych, ale również dla wszystkich organizacji rządowych, pozarządowych oraz pozostałych podmiotów zainteresowanych podnoszeniem poziomu wiedzy w ww. zakresie.

Aktywnie wspieramy rozwój ich umiejętności w zakresie korzystania z naszych e-usług. Obecnie w ramach Akademii CeZ prowadzimy szkolenia m.in. z Elektronicznej Dokumentacji Medycznej, e-recepty, e-skierowania oraz z pozostałych obecnych i nowych e-usług w obszarze ochrony zdrowia. 

Wszystkie szkolenia (stacjonarne, on-line) realizowane w ramach Akademii CeZ prowadzone są przez naszych specjalistów. Udział w nich jest bezpłatny.

Więcej informacji o Akademii CeZ dostępnych jest na stronie akademiacez.gov.pl