O Akademii CeZ | Centrum e-Zdrowia

Przejdź do biuletyn informacji publicznej">

Unia Europejska Flaga Unii Europejskiej

Grupa pracowników medycznych

O Akademii CeZ

Wspieramy społeczeństwo w rozwoju kompetencji cyfrowych w obszarze zdrowia 

Wdrażane przez nas systemy teleinformatyczne mają przełomowy wpływ na dostępność informacji medycznych, poprawę komfortu pacjentów oraz funkcjonowanie ochrony zdrowia w Polsce. Transformacja cyfrowa jest procesem złożonym i wymaga wsparcia szkoleniowego, ukierunkowanego na budowanie nowych umiejętności zarówno personelu medycznego, jak i wszystkich obywateli. Z myślą o tym wsparciu stworzyliśmy Akademię CeZ. 

Celem Akademii jest podnoszenie poziomu kompetencji oraz wiedzy na temat cyfrowych usług i systemów IT w ochronie zdrowia wśród użytkowników. Nasze szkolenia prowadzimy nie tylko dla podmiotów leczniczych, ale również dla wszystkich organizacji rządowych, pozarządowych oraz pozostałych podmiotów zainteresowanych podnoszeniem poziomu wiedzy w ww. zakresie.

Aktywnie wspieramy rozwój ich umiejętności w zakresie korzystania z naszych e-usług. Obecnie w ramach Akademii CeZ prowadzimy szkolenia m.in. z Elektronicznej Dokumentacji Medycznej, e-recepty, e-skierowania oraz z pozostałych obecnych i nowych e-usług w obszarze ochrony zdrowia. 

Wszystkie szkolenia (stacjonarne, on-line) realizowane w ramach Akademii CeZ prowadzone są przez naszych specjalistów. Udział w nich jest bezpłatny.

W ramach Akademii CeZ cyklicznie raz w roku, pod nazwą „Perspektywy e-zdrowia” organizowana jest również konferencja.

Nasze coroczne wydarzenie kierowane jest m.in. do przedstawicieli środowisk medycznych, naukowych, sektora publicznego oraz prywatnego, w szczególności medtechów i start upów, zainteresowanych rozwijaniem e-zdrowia w Polsce.

Więcej informacji na stronie www.akademiacez.gov.pl
 

Rodzaje szkoleń

Szkolenia z Elektronicznej Dokumentacji Medycznej

Szkolenia dedykowane

Szkolenia z SMK

zdjęcie przedstawiające interesanta podczas próby kontaktu

Skontaktuj się z nami

  • akademiacez [at] cez.gov.pl (akademiacez[at]cez[dot]gov[dot]pl)

     

Powiązane treści

Przygotowaliśmy ofertę bezpłatnych szkoleń z prowadzenia, wytwarzania i przetwarzania elektronicznej dokumentacji medycznej. Sprawdź możliwości i zarejestruj się na szkolenie

Rekrutacja na szkolenia trwa przez cały okres trwania projektu, do momentu wyczerpania puli szkoleń. W procesie rekrutacji decyduje kolejność zgłoszeń. Nie czekaj, już dziś zgłoś się na szkolenie

Szkolenia dla pracowników podmiotów leczniczych, wykonujących podstawową opiekę zdrowotną oraz ambulatoryjną opiekę specjalistyczną

Prowadzimy szkolenia dostosowane do potrzeb m.in. podmiotów nie posiadających aktualnej umowy z NFZ, instytucji rządowych i organizacji pacjenckich. Sprawdź, jak z nich skorzystać. 

Wspieramy społeczeństwo w rozwoju kompetencji cyfrowych w obszarze zdrowia.