Nowe terminy szkoleń z EDM | Centrum e-Zdrowia

Przejdź do biuletyn informacji publicznej">

Unia Europejska Flaga Unii Europejskiej

Lekarze słuchający trenera podczas szkolenia

Nowe terminy szkoleń z EDM

Na stronie Akademii Centrum e-Zdrowia dostępny już jest harmonogram szkoleń online na październik i listopad 2023 roku. Informujemy, że to dwa ostatnie miesiące, w których można wziąć udział w szkoleniach z EDM. 

Szkolenia skierowane są do wszystkich pracowników szpitali oraz POZ i AOS. Lekarzom i dentystom za udział przysługuje 5 punktów edukacyjnych.
Podczas zajęć poruszane są zagadnienia związane z wdrażanymi w systemie ochrony zdrowia centralnymi rozwiązaniami informatycznymi. Szkolenie to okazja do zdobycia wiedzy na temat m.in. raportowania zdarzeń medycznych i wymiany Elektronicznej Dokumentacji Medycznej. 

Czas trwania szkolenia to około 4 godziny.

Placówki medyczne, których pracownicy chcą wziąć udział w szkoleniach, muszą posiadać aktualny kontrakt z NFZ.

Program, Regulamin rekrutacji i uczestnictwa oraz Instrukcja rejestracji są dostępne na stronie Akademii Centrum e-Zdrowia, a zapisy odbywają się za pomocą platformy Akademii CeZ

Wszelkie informacje można uzyskać mailowo oraz telefonicznie:
akademiaedm [at] cez.gov.pl
• infolinia – tel. 19 239 wew. 9 a następnie 2.

Szkolenia z EDM realizowane są w ramach Projektu: „Poprawa jakości świadczonych usług medycznych poprzez zapoznanie i przeszkolenie pracowników podmiotów leczniczych z podstawowymi terminami i procesami wiązanymi z wystawianiem, prowadzeniem i wymianą Elektronicznej Dokumentacji Medycznej”.