Zapraszamy na konsultacje online | Centrum e-Zdrowia

Przejdź do biuletyn informacji publicznej">

Unia Europejska Flaga Unii Europejskiej

mężczyzna wita się, machając ręką przed ekranem komputera

Zapraszamy na konsultacje online

Zapraszamy organizacje pacjentów do udziału w bezpłatnych konsultacjach online w ramach projektu "Pacjent w centrum e-zdrowia". Ma on na celu włączenie organizacji pacjentów w proces tworzenia nowych e-usług dla systemu ochrony zdrowia w Polsce. 

"Pacjent w centrum e-zdrowia" jest inicjatywą skierowaną do organizacji zrzeszających pacjentów. W jej ramach organizacje mogą bezpośrednio zaangażować się w rozwój e-zdrowia, zgłaszając pomysły dotyczące nowych cyfrowych usług w systemie ochrony zdrowia oraz koncepcje usprawnienia systemu e-zdrowie (P1). 

Pierwsze konsultacje online odbędą  się 21 marca br.  w godzinach 13:00 – 15:00. W trakcie konsultacji specjaliści i eksperci CeZ udzielą odpowiedzi na Państwa pytania oraz pomogą w kwestiach związanych z procesem przygotowania i zgłoszenia nowego pomysłu w ramach inicjatywy.

Obowiązują zapisy

W celu chęci zgłoszenia udziału prosimy o przesyłanie zgłoszeń najpóźniej na 2 dni przed terminem konsultacji na adres pacjentwcez [at] cez.gov.pl (pacjentwcez[at]cez[dot]gov[dot]pl). W informacji zwrotnej prosimy o podanie:

  • imienia i nazwiska uczestnika,
  • orientacyjnych zagadnień, które będą chcieli Państwo poruszyć.