Zaproszenie na wydarzenie pn. 360° wokół Systemu e-Zdrowie | Centrum e-Zdrowia

Przejdź do biuletyn informacji publicznej">

Unia Europejska Flaga Unii Europejskiej

ręka ze stetoskopem dotykająca ikon symbolizujących zdrowie

Zaproszenie na wydarzenie pn. 360° wokół Systemu e-Zdrowie

12 września w Internecie odbędzie się konferencja poświęcona wieloletniemu procesowi planowania i wdrażania kluczowego dla systemu ochrony zdrowia w Polsce projektu informatycznego „Elektroniczna Platforma Gromadzenia, Analizy i Udostępniania zasobów cyfrowych o Zdarzeniach Medycznych (P1)", który stanowi rdzeń ekostystemu e-zdrowia w naszym kraju. Relacja online z wydarzenia rozpocznie się o godz. 17:30.

Centrum e-Zdrowia wraz z Ministerstwem Zdrowia zapraszają na konferencję pn. "360° wokół Systemu e-Zdrowie". Jej celem jest wymiana doświadczeń związanych z procesem wdrażania Systemu e-Zdrowie (P1) w ramach realizowanego przez CeZ, we współpracy z Ministerstwem Zdrowia, projektu unijnego.

W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia, Centrum e-Zdrowia, jak również pozostali użytkownicy usług e-zdrowia, którzy uczestniczyli w realizacji Systemu e-Zdrowie (P1).

Zgromadzenie w jednym miejscu tak wielu znamienitych gości, reprezentujących wszystkie środowiska - od twórców, przez wykonawców, po praktyków - pozwoli przeprowadzić dyskusję, w trakcie której postaramy się ocenić przebieg procesu wdrażania usług e-zdrowia. Jednocześnie nasi eksperci zmierzą się z pytaniami o przyszłość Systemu e-Zdrowie (P1) oraz w jakim kierunku powinien być on rozwijany, by spełnić ich oraz pacjentów oczekiwania.

Relacja bezpośrednia z wydarzenia będzie dostępna od godz. 17:30 na stronie internetowej konferencji. Także tam zamieszczono szczegółową agendę.

Transmisja online z konferencji "360° wokół Systemu e-Zdrowie"

Kliknij, by śledzić relację z wydarzenia. Start w poniedziałek, 12 września, o godz. 17:30

zaproszenie na relację z wydarzenia